׳זמן מוזה׳ לעצמך
להשקיע באהבה שלך

״אתם מאפשרים לאנשים לראות את הכנפיים שכל הזמן היו מחוברות להם לגב״ 

יעל שריר

מה יש לנו במוזה?

אנחנו משוחדים... קראו מה אומרים הבוגרים שלנו

5/5

ציון 5 מבוסס על 85 חוות דעת של בוגרים שלנו

אופיר דהן
אופיר דהן
קרא עוד
הראשונים מבחינתי הם Uri Lichtenshtein ו- Osnat Itshak, זוג שהגיעו מת״א הנוחה לרמת ישי על מנת להביא חזון חדש לאזור העמק והצפון, בואו תשקיעו בעצמכם זמן מוזה, בואו למוזה הבית של המוזיקה והיצירה מקום שיעביר לכם סדנאות של כתיבה פזמונאית, כתיבה פרוזאית, שירה, נגינה על גיטרות ועוד שלל תכנים מרתקים ומעשירים. והם אמיצים בטירוף מבחינתי, לקחת סיכון ברמה כזו לא כל אחד יכול אבל הם הלכו עם הלב שלהם, באופן אישי אני יודע שהיו ועוד יש להם פחדים אבל מכאן אני רוצה להגיד להם תודה באופן אישי, בניתם מקום לתפארת ולא פחות חשוב מכך, קהילה של יוצרים ואמנים שהמשותף להם הוא מוזה, וביחד כולנו נותנים ומקבלים השראה ליצירות שלנו.
אלמוג רותם
אלמוג רותם
קרא עוד
מוזה זה כבר מזמן לא רק מקום לעוד סדנה שהלכתי אלייה... ברגע שנכנסתי בדלת המקום הקסום הזה התאהבתי. המקום מהמם, האנשים קסומים, התכנים הכי הכי איכותיים שיש. עשיתי את הסדנה של נעם חורב המהמם בפעם השנייה... הראשונה במרכז והשנייה במוזה . ( מיותר לציין שאין כמו מוזה) והיה פשוט מושלם. נדיר ממלא מעשיר ומרגש. כזמרת התחלתי להופיע עם חומרים שאני כותבת לעצמי והידע והבטחון בכתיבת השירים עלה ועלה . נעם הכי מקצועי שיש בתחום. והיכולות שלמדתי ממנו שקיימות בי הן מטורפות. לאחר מכן נרשמתי לסדנה של שי עמית, כי אוסי אמרה שכדאי לי. ומה שאוסי אומרת אני עושה, כבר הולכת שבי אחריה ובטוחה ויודעת שכל המלצה היא ודאית כטובה. אבל לא ידעתי עד כמה ... שי עמית הוא לא פחות ממנטור לחיים. הוא קסם, רגיש, מרגש, סבלני מעצים , יודע לתת לכל אחד את המקום הנכון והמתאים עבורו, מכיל, מקבל ומלמד דרכים שרק הוא יכול לחשוב עליהן, פותח מחשבות חיוביות ומעמיק בכוונות. האוירה הייתה תומכת וקסומה עם הומור ועם עצב עם עומק ותוכן... למדתי איך לגשת לנושא שבא לי לכתוב עליו ופשוט לזרום... בלי סינונים בלי לשפוט.. בלי לחשוב המון. בדיוק כמו שזורם לי בכתיבה ככה זה טוב. הנקודות המלמדות של שי פשוט מעצימות ונותנות כל כך הרבה עומק ושוב עומק ועומק. הייתה זכות וחוויה מדהימה. הרגשתי ששי פשוט עושה לי טוב בלב ובנפש ואני רק מחכה להגיע למפגשים. מחכה כבר לפעם הבאה.... תודה למשפחת מוזה על הבית על המקום ועל האיכפתיות והנתינה האינסופית. שמחה להיות חלק
שי קוקין
שי קוקין
קרא עוד
כשהגעתי למוזה הגעתי אחרי מספר נסיונות בכל מיני שיטות ללמוד. מורה פרטי, שיעורים ביוטיוב, וכו׳...הגעתי קצת סקפטי האמת כי אמרתי לעצמי שכבר יצא לך לנסות כל מיני דרכיםמה שונה הפעם?!...נכנסתי למוזה קודם לפני הכל הרגשתי שאני נכנס לבית שמארח אותך כאילו היה הבית שלך. היה שם בחור נחמד מנומס וקולי שהסתכל עליך במבט של חיכינו לך איפה היית עד עד כה. כבר הרגשתי שייך זה היה אורי ואז הכרתי את החצי השני שלו אסנת המדהימה שחייה יחד עם תמי חיוך כייפי ואוהב וממש הרגשתי שאני נמצא במקום הנכון... אוז התיישב מולנו בחור ששינה לי את כל הפרמטרים בראש ואמר לנו בבטחון ענקי. חברים אתם עוד היום לומדים לנגן לפחות 3 שירים. זה היה ירון המדריך שגרם לי להבין שלא באתי ללמוד לנגן גיטרה כי וואלה אפשר ללמוד לבד. הרי זה כמו שפה אם תדברו אותה נון סטופ תרצו או לא, אתם תלמדו. כך גם עם כלי נגינה שקיים. אלא שירון לימד אותי לקבל את עצמי לא לשפוט את עצמי והכי חשוב להבין שכל מה שאני צריך בשביל ללמוד זה מספר דברים כגון להאמין בעצמי, לקבל את עצמי, להרשות לעצמי ורק להנות מהדרך... מיותר לציין שבאותו היום התמכרתי לבית המדהים הזה שמורכב מהורים כל כך נהדרים ״מוזה״ ו״דרך המיתרים״...אני עדיין לא מנגן ברמת המקצועית אבל אני מנגן כל יום בכל הזדמנות שליש לי. ולא נלחץ מהעובדה שאני יודע את זה ואת זה עדין לא ואם לא מסתדר לי אני נושם עמוק ומרגיע את עצמי ונזכר בגל הדרך שעברתי בקורס המדהים הזה. אני כל כך אסיר תודה על אותו היום שנרשמתי לקורס המדהים הזה. פשוט כיף ענקי זה סם שכיף להיות מכור אליו. אני אשמח לעבור את הקורס הזה עוד 1000 פעמים ולהנות מלחם זיתים שמרוח עליו ממרח שוקולד השחר העולה.
הקודם
הבא

צרו איתנו קשר להבין איך המוזה קשורה אליי